MÖBLER / Bord / Biblioteksbord 13491169
nr 1349 1169
Biblioteksbord
Barockstil, med lådor. Bredd: 174, djup: 83 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:11:54
28/9 12:40:43
1.700 kr
28/9 14:55:10